ÇEKİM PAKETLERİMİZ TEKRAR DÜZENLEMEYE AÇIK MI?


Çekim paketlerimiz çiftlerimize  en azından bir ilk  fikir verme bakımından hazırlanmıştır.

www.omerfarukciftci.com

www.omerfarukciftci.com.tr

Paket içerikleri ürün olarak azalamaz ama artabilir, saatler tekrar düzenlenebilir ve bunlara bağlı olarak tekrar bir fiyat güncellemesi yapılır.

Standart paketlerimiz sabit bir ürün yelpazesine sahip, bu yüzden ücretlendirmeyi çalışılan saat kriterine göre yaptım. Tabiki bu paketler kişiye ve ihtiyaca göre düzenlenip özelleştirilebilir.

Örnek vermek gerekirse yaptığımız son 2 özel düzenlemeden kısaca bahsedeyim:

1. Çiftimiz hem İzmit hem Ankara’da çekim istiyordu. Ankara’da kına ve nikah, İzmit’te ise düğün olacaktı.

istediği şey kına’nın çekimi (burada iki fotoğrafçı olmamızın büyük avantajı var Kına gecesine normal olarak çoğu kişi erkek sokmak istemiyor ve sevgili eşim Ana bizi bu anlamda gerçekten rahatlatıyor 🙂 ),  ve kına için ufak bir dış çekim, ertesi gün kuaför Nikahın çekimi, ve bir sonraki gün de İzmitte düğün günü hikayesi

Normal olarak böyle bir paketimiz yok ancak çiftimizin ihtiyacı doğrultusunda kendisine özel bir fiyat çıkarttık ve bizden isteneni en iyi şekilde yaptık.

2. Çiftimizin biri Ankaralı, diğeri Denizlili, çift bizden Ankara’daki düğün gününün çekimini istedi, dış çekimi Pamukkale’de  oradan tanıdıkları bir fotoğrafçıyla yapacaklarmış.

Dış çekimsiz düğün hikayesi paketimiz de yok ama ihtiyaç ve talebe göre çözüm ürettik ve bu ay içerisinde bu çekimi de gerçekleştireceğiz.

Sonuç olarak:

paketler sembolik, önemli olan çiftlerimizin ihtiyaçlarını bize açık bir şekilde belirtmeleri yeterli olacaktır 🙂

 

 

Yorumlar

yorumlar